VŠE O NÁRAMKU

Při výrobě šperků Modest Minerals jsou používány přírodní minerály, polodrahokamy či drahé kameny společně s drahými kovy. Díky tomu vám náramek vydrží krásný dlouhá léta.  

Drahé kameny

 

Akvamarín, Amazonit, Ametyst, Apatit, Beryl, bílý Howlit, Jaspis regalit, Křišťál, Onyx, Opalit, Malachit, Morganit, Rodonit, Růženín, Tyrkenit, Tygří oko magenta a jiné

Drahé kovy

 

  • Stříbro ryzosti 925/1000
  • Stříbro ryzosti 925/1000 zlacené žlutým 24k zlatem
  • Stříbro ryzosti 925/1000 zlacené růžovým 18k zlatem

Velikost náramku

Velikost náramku se pohybuje mezi 16,4 a 17,5 cm v závislosti na velkosti minerálů. Pokud zjistíte, že potřebujete náramek kratší/delší, požadovanou délku náramku připište do poznámky v závěru vaší objednávky. Obvod zápěstí měřte vždy s rezervou kvůli pohodlí při nošení. Náramek následně dostanete buď v přesné délce, nebo v nastavitelné variantě s prodlužovacím řetízkem.

Barva zlacení

Barva zlacených šperků je lehce odlišná od zlatých kousků ve vaší šperkovnici. To je všeobecně známý fakt. Především zlatá varianta je výraznější a přirovnat ji lze např. ke značce Pandora Shine. 

Kombinace, které vyniknou

Náramky jsou tvořeny tak, aby kov podtrhl krásu kamenů. Proto u jednotlivých produktů najdete pouze ta barevná provedení, která danému minerálu sluší nejlépe.

Co kousek, to originál

Šperky jsou vyráběny s maximální péčí tak, aby byl každý náramek krásný a jedinečný. Jednotlivé minerály jsou, s výjimkou Opalitu, přírodními produkty, mají tedy různé zabarvení, žilkování, nepatrné odchylky ve velikosti a tvaru apod. Z těchto důvodů náramek nemusí odpovídat fotografii ve všech detailech.